Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Powiat lubelski: Wirtualny spacer po szkołach

oprac.: KQ
kadr ze strony
"Wirtualny spacer po szkołach" to najnowsza propozycja dla internautów, przygotowana przez Starostwo Powiatowe w Lublinie.

Użytkownicy sieci mogą, nie wychodząc z domu, obejrzeć "od środka" wszystkie szkoły ponadgimnazjalne i placówki specjalne, dla których organem prowadzącym jest powiat lubelski.

Autorzy pomysłu przyznają, że jest to propozycja dla wszystkich internautów, ale szczególnie dla gimnazjalistów i ich rodziców, którzy najpóźniej za kilka tygodni będą podejmować decyzje o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

Pod jednym adresem: www.szkolypowiatlubelski.wkraj.pl internauci mogą odbyć wirtualną wędrówkę po 11 placówkach. W dowolnej chwili i wybranym przez siebie czasie zainteresowani mogą poznać: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli, Zespół Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach, Zespół Szkół w Niedrzwicy Dużej, Zespół Szkół Specjalnych przy Domu Pomocy Społecznej w Matczynie, Zespół Szkół im. księdza Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach, Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Bełżycach, Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach, a także Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze w Bystrzycy i Załuczu oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Bychawie.

Użytkownicy sieci mogą zajrzeć nie tylko do pracowni, na korytarze, do sal gimnastycznych czy na boiska, ale także do pokoi nauczycielskich, gabinetów dyrektorskich oraz na szkolne stołówki, do internatu czy ogrodu. Zainteresowani informacjami znajdą też podstawowe dane teleadresowe, wraz z przekierowaniem na strony internetowe konkretnych szkół.

Uruchomiona teraz wersja nie jest ostateczna. W przyszłości ma być uzupełniana o kolejne treści, tak by jak najlepiej spełniać oczekiwania odbiorców.

źródło: ias24.eu

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Czy ubezpieczanie upraw zyskuje na popularności?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na lublin.naszemiasto.pl Nasze Miasto