Podolski katem Polaków (foto)

Tomek Koryszko
Nie było historycznej wygranej. Reprezentacja Polski w pierwszym meczu na Mistrzostwach Europy przegrała z Niemcami 0:2.

Obie bramki dla Niemców strzelił Lukas Podolski. Urodzony w Gliwicach piłkarz pokonywał Artura Boruca w 20 i 72 minucie. W 62 minucie norweski arbiter Tom Henning Oevrebo nie uznał bramki zdobytej przez
Euzebiusza Smolarka, dopatrujac się spalonego.

W czwartek, w drugim meczu w ramach Euro 2008 Polacy zagrają ze współgospodarzami imprezy, Austriakami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego jak oglądali mecz mieszkańcy Lublina. Zdjęcia autorstwa Tomka Koryszko

Euro 2008 w Lublinie - serwis specjalny!

Tylko  MM Lublin! Mapy, relacje, komentarze, zdjęcia i wideo naszych  wysłanników! Ponadto konkursy, nagrody i stale aktualizowane informacje. Głosy kibiców i naszych dziennikarzy!