Podbeskidzie - Motor 3:0

W meczu 22 kolejki drugiej ligi piłkarskiej Motor Lublin przegrał w Bielsku-Białej z tamtejszym Podbeskidziem 0:3.

Worek z bramkami w sobotnim spotkaniu rozwiązał się tuż przed przerwą. W 43 minucie arbiter podyktował rzut karny za zagranie jednego z zawodników Motoru ręką w obrębie "szesnastki". Piłkę na "wapnie" ustawił Dariusz Kołodziej, który pewnie pokonał Przemysława Mierzwę.

Pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy było już 2:0. Podanie Krzysztofa Chrapka na bramkę zamienił Martin Matus. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Kołodziej, ponownie skutecznie egzekwując rzut karny za faul Bernarda Ocholeche na Chrapku.

W barwach Motoru zadebiutował były napastnik m. in. Górnika Zabrze i Brescii Calcio Kamil Król. Po raz pierwszy od pierwszej minuty zagrał także jego brat, Rafał.

W najbliższą środę podopieczni Ryszarda Kuźmy będą mieli okazję do rehabilitacji. Przed własną publicznością zmierzą się z Pelikanem Łowicz.