Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

„Pociąg Marzeń” zabrał dzieci na niezapomniane wakacje

MediaPPG
Kiedy mowa o naszym pociągu, wiadomo, że będziemy spełniać marzenia. Bo w końcu, jak sama nazwa mówi, jest to „Pociąg Marzeń”. I kolejny już raz ta ogólnopolska akcja organizowana przez Polska Press Grupę wywołała uśmiechy na twarzach podopiecznych wielu polskich fundacji i stowarzyszeń.

Im więcej wagoników, tym więcej pasażerów

Oczywiście sama lokomotywa nie zabrałaby nikogo w podróż. Potrzebne jeszcze wagoniki. A tych z dnia na dzień przybywało. Każdy wagonik to kolejna firma, która dołączała do naszej akcji i dostarczała swoją finansową cegiełkę. Dzięki Waszej hojności dzieciaki po raz kolejny mogą spędzić radosne i beztroskie chwile w pięknych miejscach. Na relacje z wyjazdów i opowiadanie o wrażeniach jeszcze przyjdzie czas. Teraz chcielibyśmy podziękować Wam, drodzy przedsiębiorcy, za to, że tak ochoczo dołączyliście do naszej akcji.

W sumie udało nam się zebrać 9763 zł, dzięki którym podopieczni Caritas Archidiecezji Lubelskiej spędzili cudowne chwile w Ośrodku ” Dom Zawierzenia” w Firleju.

To dzięki Wam dzieci spełniają swoje marzenia

Każdy wagonik nosił nazwę firmy, która go wykupiła. Mecenasem Strategicznym tegorocznej akcji została Grupa Tauron, największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, który dostarcza energię do ponad 5,6 mln klientów w kraju. Firma jest też drugim co do wielkości jej producentem i sprzedawcą oraz największym dostawcą ciepła na Górnym Śląsku. Jednym z fundamentów działania Grupy Tauron jest troska o planetę. Firma realizuje swoją ekologiczną strategię za sprawą Zielonego Zwrotu Taurona. Grupa Tauron angażuje się w szereg przedsięwzięć na rzecz otoczenia, takich jak działalność edukacyjna i charytatywna. Jest sponsorem ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Swoją pomoc zaoferowała również firma Global Impact Beata Drzazga, która została Mecenasem Ogólnopolskim naszej akcji. Global Impact Beata Drzazga zajmuje się m.in. mentoringiem, inspirowaniem i wspieraniem zarówno przedsiębiorców działających już w biznesie, jak i młodych osób chcących otworzyć firmy. Wspiera i inspiruje młodzież, a także zajmuje się misjami gospodarczymi na całym świecie i pomaga łączyć ludzi w biznesie.

Kolejnym z Mecenasów Ogólnopolskich akcji „Pociąg Marzeń” jest Skarbiec TFI - jedno z najdłużej działających towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Towarzystwo było wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami, w tym za innowacyjność oraz rentowność zarządzanych funduszy. Skarbiec TFI obecnie zarządza aktywami w wysokości ponad 5 miliardów złotych, co oznacza, że jest jednym z największych, niezależnych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Na koniec marca 2023 Skarbiec TFI miało ponad 93 tysiące aktywnych klientów i obsługiwało ponad 1500 firm i instytucji.

Do grona Mecenasów Ogólnopolskich dołączyła również Huta Łabędy. Jest ona jednym z najbardziej znanych i cenionych w kraju dostawców produktów i usług hutniczych, w tym, w szczególności, produktów dla górnictwa i budownictwa.

Swoje wagoniki do lokomotywy przyłączali również lokalni przedsiębiorcy:

Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. to lider rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniający się na tle branży nowoczesnością i efektywnością wydobycia. Jest jedną z największych polskich kopalń węgla kamiennego. Bogdanka prowadzi przede wszystkim działalność górniczą w zakresie wydobywania, wzbogacania i sprzedaży węgla kamiennego. Spółka dostarcza surowiec głownie do odbiorców przemysłowych. Od czerwca 2009 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie. W sierpniu 2022 roku Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. powrócił do notowań w Indeksie WIG-ESG. Od października 2015 roku Bogdanka wchodzi w skład Grupy Enea, wicelidera polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej.

OCHO Grupa Medyczna Profesora Zagórskiego to sieć placówek okulistycznych, w których specjalistyczną pomoc otrzymują Pacjenci w każdym wieku. Jesteśmy na polskim rynku usług medycznych od 1998 roku. W naszych Ośrodkach Chirurgii Oka w Krakowie, Nałęczowie, Rzeszowie i Nowym Sączu dostępna jest kompleksowa diagnostyka i odziały chirurgii jednego dnia, gdzie przeprowadzamy m. innymi zabiegi usunięcia zaćmy. W specjalistycznych Gabinetach Okulistycznych w Lublinie, Lubartowie i Zwoleniu prowadzimy leczenie ambulatoryjne. Misją OCHO jest likwidowanie wszelkich barier zawężających dobre widzenie, bo wierzymy, że lecząc wzrok – przywracamy Pacjentom bezpieczeństwo życia i pewność działania.

„Herbapol-Lublin” S.A. to lider polskiego rynku spożywczego, z historią sięgającą 1949 roku. Od samego początku inspiruje nas natura i jej bogactwa. W naszym asortymencie znaleźć można kategorie: syropów owocowych, herbat i herbatek, produktów dżemowych, napojów herbacianych oraz cukierków czyszczących język. Oferujemy produkty spożywcze marek: Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha. Z sukcesem wkroczyliśmy również na rynek kosmetyków, tworząc markę Herbapol Polana. Siedziba firmy znajduje się w mieście, w którym zaczęła się nasza historia – czyli w Lublinie. Dysponujemy też oddziałami w Warszawie, Białymstoku, Wielbarku, Fajsławicach, Poniatowej i Lubawie. Działamy zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności, a wsparcie społeczności lokalnych jest jednym z naszych priorytetów.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji powstała 25 lat temu jako pierwsza uczelnia niepubliczna w Lublinie, będąc odpowiedzią na potrzebę kształcenia kadr kraju przechodzącego transformację polityczną i gospodarczą. Uczelnia kreuje osoby przedsiębiorcze, kreatywne, aktywne we wszystkich sferach życia, wyróżniające się ponadprzeciętnym rozumieniem zjawisk zachodzących w otoczeniu, podejmujące działania zespołowe oraz przedsięwzięcia indywidualne przynoszące korzyści duchowe i materialne. Oferta kształcenia w WSPA zawiera: studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe oraz MBA w IT i MBA w administracji publicznej. WSPA prowadzi także Przedszkole Niepubliczne „WySPA Malucha” w Kraśniku oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Sii zatrudniając ponad 8 000 specjalistów jest największym dostawcą usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w Polsce. Eksperci Sii Polska realizują projekty dla wiodących firm z sektorów motoryzacji, bankowości i finansów, Hi-tech, medycznego, handlu detalicznego i logistyki oraz usług użyteczności publicznej. Firma rozpoczęła swoją historię jako jednoosobowy start-up i istnieje na rynku od 2006 roku. Obecnie posiada oddziały w 16. największych miastach Polski, między innymi Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku czy Lublinie. Misją Sii jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, a wśród pięciu celów biznesowych organizacji (obok generowania zysku, satysfakcji klientów i wygrywania) znajdują się zadowolenie pracowników i zabawa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: „Pociąg Marzeń” zabrał dzieci na niezapomniane wakacje - Lubelskie Nasze Miasto

Wróć na lublin.naszemiasto.pl Nasze Miasto