Piłka nożna: Znicz Pruszków – Motor Lublin 2:0 (0:0)

Nie udało się piłkarzom lubelskiego Motoru wywalczyć punktów w Pruszkowie. W dzisiejszym meczu z tamtejszym Zniczem ekipa znad Bystrzycy przegrała 0:2, tracąc dwie bramki w drugiej odsłonie.

Od początku spotkania goście skupili się głównie na defensywie i rozbijaniu ataków miejscowych. Taka gra przynosiła oczekiwane rezultaty do 52. minuty. Wtedy po faulu na Pawle Bylaku sędzia odgwizdał rzut wolny. Do piłki ustawionej na 20 metrze poszedł Adrian Kasztelan, który ładnym strzałem pokonał Roberta Mioduszewskiego.

W kolejnych minutach lublinianie starali się doprowadzić do wyrównania, ale zwyczajnie brakowało im pomysłu na rozmontowanie obrony rywala. Nadzieje Motorowców na korzystny rezultat, w 84. minucie rozwiał Artur Januszewski, który trafił na 2:0.

W dzisiejszym spotkaniu w barwach Motoru zadebiutował Łukasz Kępa. 22-letni pomocnik na boisku pojawił się w 70. minucie, zmieniając Marcina Syrokę. Niestety nawet jego obecność nie pomogła naszej drużynie w wywalczeniu korzystnego rezultatu.