Piłka nożna: Roztocze Szczebrzeszyn - Lublinianka Lublin 1:0

Piłkarze czwartoligowej Lublinianki Lublin przegrali kolejny mecz w lidze. Po porażce z Lewartem Lubartów, w sobotę podopieczni trenera Zbigniewa Grzesiaka musieli uznać wyższość Roztocza Szczebrzeszyn, któremu ulegli 0:1

W pierwszej połowie lublinianie grali bardzo dobrze. Niestety znowu dała o sobie znać skuteczność, a właściwie jej brak. Mimo kilku dogodnych okazji, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po zmianie stron gra się wyrównała, a gospodarze pokazali podopiecznym trenera Grzesiaka jak się strzela bramki. Konkretnie zrobił to Patryk Dobromilski, który ładnym strzałem zdobył gola na wagę trzech "oczek".

- Bardzo szkoda straconych punktów, gdyż nasza gra wyglądała naprawdę nieźle. Na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę i należał się nam przynajmniej remis – powiedział szkoleniowiec ekipy z Wieniawy.

Po dobrym początku rozgrywek Lublinianka ma słabszy okres i sama komplikuje sobie sytuację w tabeli. – Ciężko powiedzieć dlaczego tak się dzieje. Musimy się szybko przełamać i walczyć o utrzymanie – dodał trener Grzesiak.