Piłka nożna: Odra Opole - Motor Lublin 1:0

Bez punktów wracają z Opola piłkarze Motoru. Lublinianie przegrali z Odrą 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył Nigeryjczyk Charles Nwagou.

W pierwszej połowie piłkarze Motoru wypracowali sobie przewagę, jednak nie potrafili udokumentować tego zdobyciem gola.

Ta sztuka po zmianie stron udała się opolanom. W 66 minucie w zamieszaniu pod bramką strzał oddał Felipe. Ostatni piłki dotknął Charles Nwagou, który tym samym wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Mimo rozpaczliwych ataków, lublinianie nie zdołali odmienić losów spotkania.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?