Piłka nożna: Lublinianka-Unia Bełżyce 2:1

W spotkaniu 24. kolejki czwartej ligi Lublinianka Lublin pokonała na Wieniawie bełżycką Unię 2:1, dzięki czemu utrzymała dziesiątą lokatę w tabeli.

Faworytem spotkania byli gospodarze, ale to Unia w 34. minucie wyszła na prowadzenie. Wtedy piłkę w bramce lublinian umieścił Karol Strug. Dwie minuty później, ku uciesze miejscowej publiczności było już 1:1. Wyrównującą bramkę zdobył Paweł Myśliwiecki.

Po zmianie stron podopieczni Zbigniewa Grzesiaka dołożyli jeszcze jedną bramkę.

W 67. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Borowski. Jak się później okazało, był to decydujący gol tego meczu i to ekipa z Wieniawy dopisała do swojego dorobku komplet punktów.