Piłka nożna: Lublinianka Lublin – Olender Sól 1:1

W ostatnim meczu tego sezonu czwartej ligi piłkarze Lublinianki Lublin zremisowali na własnym boisku z Olendrem Sól 1:1. Dzięki temu lublinianie na finiszu rozgrywek uplasowali się na dziesiątym miejscu.

W 30. kolejce rozstrzygnęły się losy mistrzostwa czwartej ligi. Dzięki zwycięstwu 1:0 nad Unią Bełżyce pozycję lidera utrzymało Podlasie Biała Podlaska. Drugie miejsce zajęła natomiast puławska Wisła, która rozgromiła Orion Niedrzwica Duża aż 9:0. Zarówno Podlasie, jak i Wisła w przyszłym sezonie będą występowały w trzeciej lidze.

Z czwartoligowego frontu spadają na pewno Sokół Adamów, Huragan Międzyrzec Podlaski i Opolanin Opole Lubelskie.

Do tego grona dołączy najprawdopodobniej Włodawianka Włodawa, której mecz z Chełmianką Chełm został przerwany w 79. minucie, z powodu burd na trybunach. Do tego momentu Włodawianka przegrywała 0:2.