Piłka nożna: ŁKS Łódź – Motor Lublin 5:2

Wynikiem 5:2 zakończyło się piątkowe spotkanie 17. klolejki Unibet I ligi, w którym ŁKS Łódź podejmował Motor Lublin. Goście mieli okazję pokrzyżować plany łodzian i pokusić się o korzystny dla siebie rezultat. Niestety, w pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Michał Maciejewski.

Jak się później okazało, zmarnowana „jedenastka” zemściła się jeszcze w tej samej części gry. Najpierw w 32. minucie gola dla ŁKS zdobył Adrian Świątek, a pięć minut przed końcem regulaminowego czasu pierwszej odsłony na 2:0 podwyższył doświadczony Marcin Adamski.

Po przerwie podopieczni Grzegorza Wesołowskiego oddali pole lublinianom i w efekcie w 72. minucie motorowcy zdobyli kontaktowego gola. Jego autorem okazał się Wojciech Białek.

To trafienie okazało się jednak mobilizującym bodźcem dla miejscowych, którzy zdobyli jeszcze trzy bramki. Kilka minut przed końcem piłkę w siatce Bogusława Wyparły umieścił jeszcze Białek i ostatecznie mecz zakończył się wygraną spadkowicza z ekstraklasy 5:2.