Pierwsza Dycha do Maratonu: Wystartowało 700 osób

redakcja
redakcja
Ponad 700 osób wzięło udział w niedzielę w biegu Pierwsza Dycha ...
Ponad 700 osób wzięło udział w niedzielę w biegu Pierwsza Dycha ... Łukasz Dudkowski
Ponad 700 osób wzięło udział w niedzielę w biegu Pierwsza Dycha do Maratonu. Najlepsi byli: Kacper Piech i Gabriela Rolka

Pierwszy z cyklu czterech biegów, który ma przygotować zawodników do II Maratonu Lubelskiego został rozegrany nad Zalewem Zemborzyckim. Na liście startowej pojawili się głównie biegacze z województwa lubelskiego.

Wygrali jednak Kacper Piech i Gabriela Rolka, którzy reprezentują klub Metropolia Nieruchomości Kraków. 24 w klasyfikacji open mężczyzn był zawodnik z... Hiszpanii: Rafael Marbal Merino.

Szczegółowe wyniki można sprawdzić na stronie internetowej sms-timing.pl. Druga „Dycha” została zaplanowana na 24 listopada. Kolejne odbędą się dopiero w 2014 roku.

WYNIKI

Mężczyźni: 1. Kacper Piech – 33 minuty, 22 sekundy (Metropolia Nieruchomości Kraków), 2. Michał Dunek – 34, 32 (Frampol), 3. Mateusz Chyliński – 34, 47 (AZS UMCS Lublin), 4. Cezary Bednarz – 34, 50 (MOK Świdnik), 5. Łukasz Ligaj – 35, 02 (Politechnika Lubelska Biega).

Kobiety: 1. Gabriela Rolka – 38, 58 (Metropolia Nieruchomości Kraków), 2. Joanna Wasilewska – 39, 33 (Miód Kozacki Biłgoraj), 3. Karolina Zygo – 42 14 (Lublin), 4. Julia Mazur-Jeżewska – 42, 44 (Lublin), 5. Małgorzata Bujnowska – 43, 23 (AZS UMCS Lublin).