Orlikowa Liga Szóstek: Wyniki sobotnich meczów siódmej kolejki

W sobotę na boisku "Orlik" przy ul. Rycerskiej rozpoczęto 7. kolejkę OLS.

Inauguracja kolejki nie przyniosła niespodzianek. Na początek Koniec Imprezy pokonał Max Media Art 6:1. Przez długi czas mecz był dość wyrównany. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 20 min. Dwie minuty później było już 2:0 dla "imprezowiczów" i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron zwyciezcy zaczęli powiększać przewagę. "Artyści" zaliczyli honorowe trafienei niespełna 180 sekund przed końcem spotkania.

Po ubiegłotygodniowej porażce z Lubfarmem (5:6) zrehabilitowali się piłkarze Luksusu i Wygody. Drużyna Adama Filipka strzeliła aż 15 bramek Konsalnetowi, wygrywając 15:4. Pięciokrotnie do bramki Krzysztofa Gargola trafiał Przemysław Puszka.

W meczu zespołów sąsiadującuch w tabeli SW Team wygrał z Los Blancos 5:1. Po golach Mateusza Bieniasa w odstępie trzech minut SW prowadził do przerwy 2:0. W drugiej połowie dwukrotnie trafił Kamil Dziubiński, a jedno trafienie dołożył Artur Nehring. Honorowy gol dla LB był dziełem Mateusza Krzywanowskiego.

Max Media Art FC - FC Koniec Imprezy 1-6 (0-2)

Bramki: Tomasz Wójcik 47 - Adam Kramarz 20, Bartosz Maź 22 (sam.), Bartłomiej Kramarz 29, Paweł Wieczorek 32, Artur Kołodziejczak 39, Michał Ungert 42
MMA: Dawid Błaszczyk - Bartosz Maź, Paweł Biernacki, Tomasz Wójcik, Patrycjusz Mamcarz, Maciej Podleśny. Ponadto grali: Marcin Staniec, Bartosz Mikołajewski.
K.I.: Maciej Woźniacki - Szymon Gieroba, Adam Kramarz, Piotr Turmiński, Bartłomiej Kramarz, Paweł Wieczorek. Ponadto grali: Michał Ungert, Rafał Siedlecki, Michał Kramarz, Artur Kołodziejczak.
Sędziował: Adrian Mańko.

Konsalnet - Luksus i Wygoda 4-15 (3-7)
Bramki: Marcin Sadło 11, 46, Sebastian Litera 15, 18 - Piotr Baran 4, 18 (k.), 34, 44, 45, Andrzej Szyduk 10, 15, 21 (k.), Przemysław Puszka 14, 31, 32, 33, 43, Mateusz Tkacz 24, Paweł Górski 50
Konsalnet: Krzysztof Gargol - Paweł Mikosza, Marcin Sadło, Kamil Chmielewski, Norbert Piotrowski, Sebastian Litera. Ponadto grał: Adam Budzyła.
LiW: Michał Baran - Piotr Baran, Paweł Górski, Przemysław Puszka, Adrian Ręba, Robert Krawczyński. Ponadto grali: Adam Filipek, Mateusz Tkacz, Andrzej Szyduk.
Żółta kartka: Chmielewski.

Los Blancos - SW Team 1-5 (0-2)
Bramki: Mateusz Krzywanowski 45 - Mateusz Bienias 10, 13, Kamil Dziubiński 40, 47, Artur Nehring 42
Los Blancos: Piotr Jasiński - Radosław Mazurek, Mateusz Krzywanowski, Marcin Magdziarz, Kamil Pyda, Paweł Stańczyk. Ponadto grał: Christopher Kolczyński, Bartłomiej Mazurek, Arkadiusz Skórniewski, Maciej Zając.
SW: Łukasz Zygmunt - Mateusz Bienias, Marcin Papiński, Paweł Pyć, Artur Nehring, Kamil Dziubiński. Ponadto grali: Grzegorz Sarzyński, Krzysztof Gap, Piotr Białczak.
Żółta kartka: Kolczyński.