Polecamy

Motor Lublin - III liga, grupa IVO tym mówi cała Polska! Motor Lublin wraca do drugiej ligi © Fot. Wojciech Szubartowski
[2/28]

Od III ligi do B klasy. Kto awansował na Lubelszczyźnie? Zobacz zdjęcia

Motor Lublin - III liga, grupa IV

O tym mówi cała Polska! Motor Lublin wraca do drugiej ligi. Nie brakuje jednak kontrowersji. Żółto-biało-niebiescy mają taką samą ilość punktów co Hutnik Kraków. Zespół z Nowej Huty ponadto zwyciężył w jedynym rozegranym, bezpośrednim spotkaniu obu drużyn 1:0. LZPN zdecydował, że w sytuacji gdy nie rozegrano drugiego meczu, wiążący jest bilans bramkowy. Ten Motor ma zdecydowanie lepszy. Środowisko związane z Hutnikiem usilnie walczy z decyzją związku. W Lublinie jednak panuje radość z powrotu na poziom centralny.


Lubelski Związek Piłki Nożnej zdecydował, by zakończyć sezon we wszystkich podległych mu rozgrywkach. Nie udało się zatem dokończyć sezonu na poziomach od trzeciej ligi do B klasy. Aktualne tabele uznano za ostateczne, przy jednoczesnej realizacji awansów i braku spadków. Nie brakuje jednak kontrowersji. Wciąż nie jest jasne, czy zostaną rozegrane mecze barażowe. My przygotowaliśmy zestawienie tych zespołów, które mogą się cieszyć z awansu na wyższy szczebel rozgrywek.

Najnowsze wiadomości

reklama