Krzysztof Szuptarski
Reprezentanci Zapaśniczego Towarzystwa Sportowego Sokół Lublin zdobyli dwa srebrne medale, podczas mistrzostw Europy młodzików, kadetów oraz juniorów w sumo. Czempionat Starego Kontynentu został rozegrany w Siedlcach.

Regina Watras została wicemistrzynią Europy, w kategorii 60 kg juniorek. Z kolei jej klubowy kolega Kacper Berejowski, sięgnął po srebro w wadze 55 kg kadetów.

W imprezie startowali także inni reprezentanci Sokoła Lublin. Martyna Kłoda była czwarta wśród kadetek (45 kg), piąte miejsca przypadły Dominice Buss (60 kg, juniorki) oraz Ireneuszowi Głowackiemu (55 kg, juniorzy), siódma była Wiktoria Chołodowska (65 kg, juniorki), natomiast na dziewiątej pozycji uplasował się Karol Ostrowski (50 kg, kadeci).

Wszyscy reprezentanci Sokoła, to absolwenci klas sportowych o profilu zapaśniczym ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Lublinie, poza najmłodszą Martyną Kłodą, która ukończyła 8 klasę. Są aktualnie uczniami Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie.