Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Chełm. Senator RP Józef Zając podsumował poprzednią i zainaugurował nową kadencję. Zobacz zdjęcia

Jolanta Masiewicz
Jolanta Masiewicz
Przemysław Białasz
Podczas spotkania w miniony piątek 3 listopada senator Józef Zając podsumował X i zainaugurował XI kadencję w Senacie RP. Spotkanie odbyło sie w restauracji Hotelu Kozak w Chełmie.

Profesor Józef Zając został po raz czwarty senatorem w okręgu nr 18. To spotkanie było niezwykłą chwilą refleksji nad czasem kampanii i minioną kadencją. Senator podziękował wszystkim wyborcom za zaufanie i oddane 50 763 głosy, które przyczyniły się do zwyciestwa oraz tym, którzy aktywnie wspierali go w kampanii.

- To dzięki Wam, ludziom pełnym zaangażowania i poświęcenia, mogłem skutecznie działać dla naszego regionu. Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was - za każdą poświęconą chwilę, każdą radę, wsparcie i cenne uwagi. Jesteście nie tylko fundamentem mojego działania, ale przede wszystkim wspaniałą społecznością, z którą miałem i mam zaszczyt współpracować. Czekają nas kolejne wyzwania i jestem pewien, że z takim zespołem możemy dokonać jeszcze więcej. Dziękuję za wspólnie spędzony czas, za Waszą obecność i za to, że jesteście ze mną - mówił podczas spotkania senator RP Józef Zając.

Goście wśród których byli samorządowcy, przedsiębiorcy, jak też liczni przyjaciele przekazali gratulacje, słowa uznania i życzenia.

- Chcę nadal pracować na rzecz spełnienia Państwa oczekiwań – społecznego i gospodarczego rozwoju miast i powiatów wschodniej Lubelszczyzny. Postrzegam nasz region jako miejsce, w którym poprzez współdziałanie nauki i gospodarki możemy zapewnić młodym mieszkańcom miejsca pracy, możliwość zakładania własnych firm, zaś seniorom gwarancję aktywnego udziału w życiu społeczności lokalnych. Realizacja tych zamierzeń stanie się gwarancją godziwego życia wszystkich członków naszej społeczności - podkreślił senator Józef Zając.

Piątkowy wieczór umilił gościom swoim koncertem Adam Białowiejski.
Zobacz w naszej galerii zdjęcia z tego spotkania.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Chełm. Senator RP Józef Zając podsumował poprzednią i zainaugurował nową kadencję. Zobacz zdjęcia - Chełm Nasze Miasto

Wróć na lublin.naszemiasto.pl Nasze Miasto