Wybierz region

Wybierz miasto

  Włodek Pawlik Trio

  Teatr Stary w Lublinie
  Lublin, ul. Jezuicka/18, +48 81 466 59 25

  19:00 Środa, 14 stycznia

  • 30zł

  Włodek Pawlik Trio

  Włodek Pawlik Trio to najważniejsza formacja muzyczna, która na przestrzeni kilkunastu lat stanowi motor nieskrępowanych improwizacji, siłę sprawczą nagrań oraz poligon dla muzycznych eksperymentów lidera. Formuła tria z fortepianem i sekcją rytmiczną, ma w historii światowego jazzu bardzo bogatą tradycję - kombinacja trzech całkowicie odmiennych barw, otwierająca rozległe przestrzenie artystycznej swobody dla trzech indywidualności, ale również wielce zobowiązująca i narzucająca wysokie wymagania każdemu z improwizatorów.
  Włodek Pawlik Trio znakomicie wpisuje się w światową tradycję i jest jednocześnie wyjątkowym zjawiskiem na rodzimej scenie jazzowej. Występom tria towarzyszy zawsze wielkie skupienie partnerów i koncentracja na najmniejszym detalu wykonania. Nie jest to doraźny skład powołany dla realizacji wybranego projektu, ale prawdziwy zespół z umiejętnie tworzoną przez lidera przestrzenią dla eksponowania własnych osobowości muzycznych i dojrzałości we wzajemnych relacjach partnerów. To właśnie w trio realizowanych jest większość projektów Włodka Pawlika, trio jest inspiracją dla nowych pomysłów i adresatem większości kompozycji. Jest to także przyjazne miejsce pracy dla wielu wybitnych muzyków, bez których żadne osiągnięcia nie byłyby możliwe.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  [QUIZ] Zaskakujące fakty o słynnych osobach

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.