Wybierz region

Wybierz miasto

  Marek Dyjak – koncert i spotkanie

  Centrum Kultury
  Lublin, ul. Peowiaków/12, +48 81 466 61 11

  18:00 - 18:00 Niedziela, 21 grudnia

  Marek Dyjak nagrał do tej pory 9 płyt, z czego ostatnia – „Kobiety” – została uznana przez Kubę Wojewódzkiego za najlepszy album 2013 r. O tym, jak świetnym jest wokalistą, przekonać się będzie można podczas koncertu. O tym, jakim jest człowiekiem, będzie można choć w części dowiedzieć się podczas spotkania po koncercie w Szklarni. Artysta zaprezentuje swoją biografię „Polizany Przez Boga”, napisaną przez Arka Bartosiaka i Łukasza Klinke, dziennikarzy publikujących w Przekroju, Gazecie Wyborczej i Playboy’u. Wstęp na spotkanie jest wolny.
  O książce:
  Marek Dyjak to arsenał amunicji. Zadając kolejne pytania, otwierające szczelnie pozamykane skrzynie ze wspomnieniami, nigdy nie wiedzieliśmy na co trafimy, ale zawsze mieliśmy pewność, że będzie wybuchowo. Wszyscy myślą, że Dyjak to świetny wokalista, rasowy pijak i niedoszły samobójca. My staraliśmy się odnaleźć prawdziwą naturę Marka, tę mniej znaną i oczywistą. Wrażliwego człowieka skrytego pod maską prostolinijności, pogodnego faceta w przebraniu depresyjnego mruka i radykalnego komentatora rzeczywistości, którego metafor nie przebiją najwięksi poeci. Mamy nadzieję, że czytając tę książkę, zbliżą się Państwo do prawdziwego Marka.
  Polizany Przez Boga ukaże się 1 grudnia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Produkt polski czy zagraniczny? [QUIZ]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.