Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert: Massmilicja + Past

  Za //Targ
  Lublin, ul. Al. Józefa Piłsudskiego/17

  20:00 Piątek, 19 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  MASSMILICJA / polityczny punk rock / wwa
  Ten spotkał tamtego, który wcześniej się znał z jeszcze innym będącym dobrym kuplem tego poprzedniego. Potem się zgadali z tamtym, co znał tego poprzedniego i dalej to już standard. Spotkali się w sali prób i było ekstra. A potem nagrali piosenkę na składankę Warsaw HC/Punk Attack i się zrobiło strasznie miło. Na razie jakoś leci.
  Punkowe granie z politycznymi tekstami. Zero ściemy!


  PAST/ post punk/ wwa
  Zespół Past tworzą 4 osoby - 3 chłopaków i 1 dziewczyna. Instrumentarium to: perkusja, bas, gitara i klawisz. Istniejmy już 3 lata i jesteśmy wolno dojrzewającym projektem. Oscylujemy w wolniejszych post punkowych brzmieniach z zacięciem do zimnej fali. Lubimy jeździć razem samochodem i słuchać muzyki pogryzając paluszki żerańskie. Jesteśmy z mazowsza. Teksty to lament na zły świat, na który mamy często tak mały wpływ. Muzyka to odskocznia od przeciętności i norm, które próbują zabić w nas ducha przekory. Nie dajemy się.


  COLD / hardcore / wwa
  Nieszablonowy hardcore z inspiracjami sięgającymi post-hardcore'a i grunge. W składzie członkowie takich kapel jak Government Flu, Sunrise, Calm The Fire, Cast In Iron. Niebawem debiutancka płyta w Antenie Krzyku.

  Bilet: 12 zł

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Jak dobrze znasz stare gry? Sprawdź się!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.