Wybierz region

Wybierz miasto

  Exclusive Afternoon Tea Party - Press Day with Her Majesty

  Co Ludzie Powiedzą
  Lublin, ul. Stanisława Leszczyńskiego/38

  10:00 - 17:00 Piątek, 14 września

  • Wstęp wolny

  Otwieramy nowy rok w Co Ludzie Powiedzą i Co Ludzie Powiedzą Cafe w królewskim stylu. Zapraszamy na prawdziwe Royal Tea Party, podczas którego skosztują Państwo herbaty Królowej Elżbiety II i Jej ulubionych smakołyków. W atmosferze angielskiego spotkania towarzyskiego, opowiemy Państwu o naszych planach i wyzwaniach na nowy rok w jedynej w Polsce szkole językowej połączonej z angielską kawiarnią.

  Szkoła języka angielskiego i kultury brytyjskiej Co Ludzie Powiedzą istnieje w Lublinie od 2014 roku. Nauczamy autorską metodą graficznych skojarzeń, dzięki której uczestnicy naszych zajęć ćwiczą przede wszystkim umiejętności konwersacyjne. W swojej ofercie posiadamy różne kursy, (bez przecinka) dopasowane do różnych osób ze względu na ich wiek oraz potrzeby.

  Zawsze stawiamy na nowatorskie rozwiązania, dlatego w kwietniu bieżącego roku otworzyliśmy przy naszej szkole kawiarnię. Co Ludzie Powiedzą Cafe to miejsce, w którym można spróbować tradycyjnych brytyjskiej połączeń smakowych, spotkać się towarzysko przy angielskiej herbacie lub poczekać na zajęcia, pijąc aromatyczną kawę.
  Zapraszamy serdecznie na Dzień dla mediów, podczas którego spróbujecie smakołyków Królowej i będziemy mogli swobodnie porozmawiać, także po angielsku :)

  Link do wydarzenia na facebook’u:
  https://www.facebook.com/events/498919730572661/

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ