Wybierz region

Wybierz miasto

  Eldo, Pelson, Daniel Drumz, Mam na imię Aleksander

  Club Graffiti
  Lublin, ul. Al. Józefa Piłsudskiego/13, +48 81 443 71 62

  21:00 Piątek, 5 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Eldo

  Eldo, właściwie Leszek Kaźmierczak (ur. 27 lipca 1979 w Warszawie znany również jako Eldoka (pseudonim pochodzi od jego inicjałów L.K - eL do Ka) – polski raper i autor tekstów. Były członek zespołu hip-hopowego Grammatik.

  Mam Na Imię Aleksander

  Raper pochodzący z Gryfina, obecnie działający we Wrocławiu.

  Pelson

  Pelson, właściwie Tomasz Władysław Szczepanek (ur. 13 lipca 1978 w Warszawie) – polski raper i producent muzyczny. Tomasz Szczepanek znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów z zespole hip-hopowym Molesta Ewenement, którego jest członkiem od 1999 roku. Wraz z grupą uzyskał m.in. nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Następnie współtworzył duet wraz z Vieniem. Efektem była trylogia Autentyk. Druga płyta z serii przyniosła raperowi kolejną nominację do Fryderyka. Od 2005 roku prowadzi również solową działalność artystyczną. Natomiast, od 2009 roku współtworzy trio Parias. Należał także do formacji Funky Joint Squad.

  Daniel Drumz

  Krakowski didżej i producent. Przez 4 lata koncertował i nagrywał z raperami z legendarnego Grammatika. Twórczo reinterpretuje swoje hip-hopowe korzenie, poruszjąc się w kręgach new beats i szeroko pojmowaniej muzyki klubowej. Jego ostatnia „Sleepless State of mind” ukazała się w listopadzie 2012 nakładem U Know Me Records.

  Program Koncertu:
  21:00 - Start
  22:00 - Mam na imię Aleksander
  22:40 - Pelson
  23:10 - Eldo/Pelson/Daniel Drumz

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.