Wczoraj, w szpitalu w Lublinie, w wieku 76 lat zmarł ksiądz profesor Franciszek Mazurek - informuje serwis Archidiecezji Lubelskiej. Kanonik honorowy kapituły chełmskiej od 1965 roku był pracownikiem naukowym ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj, w szpitalu w Lublinie, w wieku 76 lat zmarł ksiądz profesor Franciszek Mazurek - informuje serwis Archidiecezji Lubelskiej. Kanonik honorowy kapituły chełmskiej od 1965 roku był pracownikiem naukowym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Święcenia kapłańskie przyjął w kwietniu1959 r. w Lublinie. Funkcję wikariusza pełnił m.in. w parafii św. Michała Archanioła w Lublinie i św. Jana Chrzciciela w Lublinie i Nałęczowie.

Msza żałobna zostanie odprawiona w środę w Kościele Akademickim KUL o godzinie 10, a uroczystości pogrzebowe odbędą się tego samego dnia o 16 w Biszczy.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!