Policjanci zatrzymali wczoraj mieszkankę Lublina, która z jednego z hipermarketów ukradła telefon komórkowy. Z relacji ochrony wynika, że kobieta została zauważona, gdy chowała telefon do torby.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci zatrzymali wczoraj mieszkankę Lublina, która z jednego z hipermarketów ukradła telefon komórkowy.

Z relacji ochrony wynika, że kobieta została zauważona, gdy chowała telefon do torby. Następnie pracownicy obsługi monitoringu śledzili jej dalsze ruchu. Kobieta przeszła obok kas oraz bramek zabezpieczających i skierowała się do wyjścia. Tam wpadła w ręce pracowników ochrony. Gdy sprawdzono zawartość jej torby okazało się wewnątrz znajduje się skradziony telefon o wartości blisko 900 złotych.

Podczas przesłuchania kobieta przyznała się do kradzieży i dobrowolnie poddała się karze 8 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na dwa lata oraz grzywny w wysokości 1000 złotych.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!