Zawodnicy Sokoła Lublin: Rafał Boryc (na najwyższym stopniu podium) i Radosław Matuszuk (drugi od prawej) podczas dekoracji w tegorocznych ME seniorów w koluchstylu Zawodnicy Sokoła Lublin: Rafał Boryc (na najwyższym stopniu podium) i Radosław Matuszuk (drugi od prawej) podczas dekoracji w tegorocznych ME seniorów w koluchstylu

Zawodnicy Sokoła Lublin: Rafał Boryc (na najwyższym stopniu podium) i Radosław Matuszuk (drugi od prawej) podczas dekoracji w tegorocznych ME seniorów w koluchstylu (© archiwum klubu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W dniach 19-20 października odbędą się w Białogardzie - młodzieżowe mistrzostwa Polski w zapasach (styl wolny). W imprezie wystartuje również liczna grupa zapaśników z klubów Lubelszczyzny.

Wolniacy w białogardzkim czempionacie będą rywalizować o medale w siedmiu kategoriach wagowych. Na listach startowych widnieją nazwiska zapaśników z pięciu klubów województwa lubelskiego: Olimpu Janów Lubelski, Agrosu Zamość, Górnika Łęczna, Suplesu Kraśnik i ZTS Sokół Lublin.

W kategorii wagowej 66 kg zobaczymy m.in. Rafała Boryca i Radosława Matuszuka z lubelskiego Sokoła. Dodajmy, że obaj odnoszą wielkie sukcesy w koluchstylu, czyli odmianie ju-jitsu, łączącej techniki zapasów, sumo oraz judo.

21-letni Boryc jest bowiem tegorocznym mistrzem Europy seniorów, natomiast Matuszuk stawał na najniższym stopniu podium. Obaj lublinianie są podopiecznymi trenera Krzysztofa Boryca.Nasze serwisy:
Kronika policyjna Lubelszczyzny
Repertuar lubelskich kin
Lubelski informator miejski
Z przymrużeniem oka

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Wiadomości Lublin, Wydarzenia Lublin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!