(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nawet 5 lat może spędzić w więzieniu nastolatek, który ukradł ze stacji paliw 25-kilogramową gaśnicę.

Do kradzieży doszło w ostatnią sobotę września.

- Policjanci pojechali na stację o godzinie 4.00 nad ranem - mówi mł. asp. Anna Kamola, z biura prasowego KWP w Lublinie. - W trakcie przejazdu na miejsce zdarzenia, na chodniku na wysokości cmentarza mundurowi zauważyli nastolatka, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Stróże prawa zatrzymali go.

Pracownicy stacji nie mieli wątpliwości, że zatrzymany 18-latek chwilę wcześniej ukradł im 25-kilogramową butlę gaśniczą. W domu nastolatka mundurowi znaleźli skradziony przedmiot z uszkodzonym pokrowcem i już bez zawartości proszku. Dowodem świadczącym o winie były też ubrudzone najprawdopodobniej proszkiem gaśniczym czarne spodnie zatrzymanego.

- Młodzieniec trafił na Komisariat Policji w Niemcach. Okazało się, że był pijany. Wynik wskazał w jego organizmie blisko 1,5 promila - dodaje Kamola.



Czytaj Kronikę policyjną Lubelszczyzny
Czytaj nasz luźny serwis - Z przymrużeniem oka


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Wiadomości Lublin, Wydarzenia Lublin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!