Każdy, kogo XVII Finał WOŚP w Lublinie zastanie na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od kraju, radia i telewizora – będzie miał możliwość wirtualnego udziału w tym wielkim przedsięwzięciu za pośrednictwem komputerów i telefonów.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W razie problemów z transmisją, pomoc techniczną otrzymacie od redaktora dyżurnego.

Przekaz online startuje w dziś o godzinie 10 ze studia TVP Lublin.

Pod mobilnym adresem wap.wosp.lublin.pl znajdziesz masę informacji o finale, nie tylko lubelskim, ale także ogólnokrajowym i globalnym.

Jeżeli tylko śnieg nie zasypie anten, to równolegle do przekazu ze Studia TVP Lublin zrealizowana zostanie transmisja plenerowa z Muszli Ogrodu Saskiego w Lublinie.

Już teraz zwiastuny XVII Finału WOŚP nadawane są przez internet w kraju i na świecie na platformie jednej z największych i najpopularniejszych telewizji P2P, przez WMP i mobiTV. W komórkach aktywny jest licznik kasy, WAPczat i Lubelska Orkiestrowa Telewizja Mobilna. W niedzielę wyemitowane zostaną w obrazie miliony wirtualnych Orkiestrowych Serc oraz Aniołków, które na żywo zabiorą internautów na Wielki Finał, podczas którego wszyscy razem zagramy o jak najwcześniejsze wykrywanie nowotworów u dzieci!!!

Mobilna transmisja z XVII Finału WOŚP w Lublinie realizowana jest pod specjalnym patronatem pani Anny Streżyńskiej, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Sztab WOŚP przy TVP Lublin i Grupa iTTv pozdrawiają gorąco wszystkich Orkiestrantów!


Sie ma!!!


Wiadomości Lublin, Wydarzenia Lublin

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gracza7

WOŚP. 10 stycznia 2010
XVIII FINAŁ WOŚP

_________███$´´´´███
________█_____█´█____█
_______█_Wielka_Orkiestra█
________█__Świątecznej_█
_________█__Pomocy__█
__________█________█
____________█____█
_____________█_ █
______________██

Niech grają do końca świata i jeden dzień!