Przed nami kolejny wakacyjny weekend utrudnień w ruchu. Tym razem drogowcy zamkną drogi w dwóch miejscach. Już w piątek rano musimy być przygotowani na większe kłopoty w przejeździe przez most na Bystrzycy przy ul.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przed nami kolejny wakacyjny weekend utrudnień w ruchu. Tym razem drogowcy zamkną drogi w dwóch miejscach.

Już w piątek rano musimy być przygotowani na większe kłopoty w przejeździe przez most na Bystrzycy przy ul. Krochmalnej. Na remontowanej od maja przeprawie ma być wylewany nowy asfalt.

- Układanie nawierzchni wymusi zamknięcie jednego pasa ruchu na ul. Krochmalnej. Zamiast dwóch, jak do tej pory, będzie przejezdny tylko jeden - poinformował Zbigniew Faluszewski, dyr. ds. realizacji produkcji firmy Henpol. Roboty mają potrwać do 25 sierpnia.

Z utrudnieniami muszą się też liczyć kierowcy przejeżdżający przez Kośminek. Chodzi o przebudowywane skrzyżowanie ul. Długiej z ul. Krańcową. - Na ul. Długiej będzie układany asfalt - wylicza Krzysztof Brewczak z Komunalnego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych w Lublinie. - Prace będą wykonywane wyłącznie nocą, w dzień ruch na ul. Długiej ma się odbywać tak jak obecnie.

Roboty zaczną się w piątek o godz. 21. Do godz. 6 rano w sobotę ul. Długa będzie wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Pawiej do ul. Krańcowej.

Objazd wyznaczono ulicami: Lotniczą, Drogą Męczenników Majdanka i Krańcową.

Kolejne zamknięcie ul. Długiej zaplanowano w nocy z niedzieli na poniedziałek (godz. 21- 6 rano). Wyłączony z ruchu będzie odcinek od ul. Kosmonautów do ul. Krańcowej. Objazd wyznaczono ulicami: Wilczą, Sulisławicką, Drogą Męczenników Majdanka, Krańcową.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!