(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

14-latek zerwał kobiecie z szyi łańcuszek wart około tysiąc złotych. Wpadł bo w trakcie ucieczki zgubił telefon komórkowy. Nastolatek przyznał się również do innych kradzieży. Jego sprawą zajmie się Sąd dla Nieletnich.

We wtorek przed południem policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży na ul. Okrzei. Z informacji mieszkanki Lublina wynikało, że idąc chodnikiem między blokami, podbiegł do niej nastolatek i zerwał z jej szyi łańcuszek. Jego wartość oceniła na 1 tysiąc złotych.

- Przybyli na miejsce policjanci znaleźli na chodniku telefon komórkowy. Wszystko wskazywało na to, że należał on do złodzieja - mówi Anna Smarzak z KWP Lublin.

Właścicielem komórki okazał się 14-latek znany już policjantom. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli skradziony łańcuszek. Biżuteria ukryta była w dziecięcym wózku.

Nastolatek przyznał się do kradzieży. Jak się okazało tego dnia okradł też z łańcuszka inną kobietę. Do tego kradzieży doszło przy ul. Targowej. Wartość skradzionego mienia to kwota około 3 tys. złotych. Skradziony łup nastolatek sprzedał przypadkowo napotkanym mężczyznom.
Czytaj Kronikę policyjną Lubelszczyzny
Czytaj nasz luźny serwis - Z przymrużeniem oka


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia.
∨ Czytaj dalej

Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!