(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

14-latek zerwał kobiecie z szyi łańcuszek wart około tysiąc złotych. Wpadł bo w trakcie ucieczki zgubił telefon komórkowy. Nastolatek przyznał się również do innych kradzieży. Jego sprawą zajmie się Sąd dla Nieletnich.

We wtorek przed południem policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży na ul. Okrzei. Z informacji mieszkanki Lublina wynikało, że idąc chodnikiem między blokami, podbiegł do niej nastolatek i zerwał z jej szyi łańcuszek. Jego wartość oceniła na 1 tysiąc złotych.

- Przybyli na miejsce policjanci znaleźli na chodniku telefon komórkowy. Wszystko wskazywało na to, że należał on do złodzieja - mówi Anna Smarzak z KWP Lublin.

Właścicielem komórki okazał się 14-latek znany już policjantom. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli skradziony łańcuszek. Biżuteria ukryta była w dziecięcym wózku.

Nastolatek przyznał się do kradzieży. Jak się okazało tego dnia okradł też z łańcuszka inną kobietę. Do tego kradzieży doszło przy ul. Targowej. Wartość skradzionego mienia to kwota około 3 tys. złotych. Skradziony łup nastolatek sprzedał przypadkowo napotkanym mężczyznom.
Czytaj Kronikę policyjną Lubelszczyzny
Czytaj nasz luźny serwis - Z przymrużeniem oka


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!