SZUPTI
Tytani Lublin pokonani przez Silesię Rebels Katowice
Tytani Lublin pokonani przez Silesię Rebels Katowice Jakub Hereta
Niedzielna potyczka w Lublinie była pierwszą między tymi klubami w historii rozgrywek Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego (PLFA).

Lubelscy Tytani przegrali wczoraj z Silesia Rebels Katowice różnicą pięciu oczek, w pierwszym tegorocznym meczu PLFA I rozegranym przed własną publicznością.

Dla lubelskiego zespołu było to szczególne spotkanie, ponieważ pierwsze w historii na bocznym boisku stadionu Arena Lublin.

Niedzielny mecz zaczął się nie po myśli lublinian, którzy przegrali pierwszą kwartę 0:14. Druga część zaczęła się dobrze dla Tytanów. Touchdown zdobył Nathan Lee, następnie podwyższył Bartłomiej Graczyk i było już tylko 8:14.
Po przerwie goście ponownie jednak odskoczyli, podwyższając na 27:8 i taki wynik widniał na tablicy przed czwartą kwartą. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat w ostatniej odsłonie. Ponownie przyłożył Graczyk, a ostatnie punkty w końcówce zdobył dla Tytanów Bartłomiej Trubaj. Niestety, na dogonienie rywala zabrakło już czasu.