Trzecia Dycha do Maratonu 2018. Pierwszy na mecie Andrzej Starżyński (ZDJĘCIA, WIDEO)

EP
Wojciech Szubartowski
Półtora tysiąca biegaczy ukończyło w sobotę w nocy Trzecią Dychę do Maratonu. Jako pierwszy na mecie zameldował się Andrzej Starżyński (31:58). Start biegu zlokalizowano tym razem obok Parku Naukowo-Technologicznego na Felinie. Rozpoczynającym rywalizację zawodnikom towarzyszył przebój Sławomira "Miłość w Zakopanem".

Biegacze wystartowali w sobotę o godz. 22.30. 10-kilometrową trasę, jako pierwszy pokonał Andrzej Starżyński (31:58). Za nim na mecie zameldowali się kolejno: Michał Biały (33:42), Jarosław Bimkiewicz (33:43) i Paweł Wysocki (33:52).

Wśród kobiet najszybsza była Iryna Masnyk (38:33). Kolejne miejsca zajęły: Paulina Pawłowska (39:31), Patrycja Maśloch (40:44) i Beata Agata Lange (41:01).