Około godz. 17.00 doszło do tragicznego zdarzenia na drodze Zielona Góra - Żary w okolicach Świdnicy. Zderzyły się cztery pojazdy, a kierowca hondy civic, który prawdopodobnie był sprawcą całego zdarzenia nie żyje. Droga była zablokowana przez 3 godziny.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ok. godz. 17.00 na łuku drogi nr 27, w granicach powiatu zielonogórskiego, doszło do tragicznego zdarzenia. Kierujący hondą civic młody mężczyzna zjechał na środek jezdni. Wtedy doszło do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka citroenem. Honda odbiła się od citroena i wpadła na kolejny pojazd - chevrolet. W wypadku uczestniczyła również toyota yaris.
Kierowca hondy wpadł na drzewo i zginął. Jedną z osób uczestniczących w wypadku odwieziono do szpitala, dwóch udzielono pomocy na miejscu w karetce pogotowia.
Jak poinformowała rzeczniczka policji zielonogórskiej kom. Małgorzata Stanisławska, droga została zablokowana. Z Zielonej Góry do Żar (i odwrotnie) można jechać przez Świdnicę - Kaczenice - Nowogród Bobrz.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!