Szkoły językowe w Lublinie Szkoły językowe w Lublinie

Szkoły językowe w Lublinie (© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z roku na rok właściciele szkół językowych robią co mogą, by zachęcić młodych ludzi do nauki języka obcego. Studenci nie dają się długo namawiać, bo każdy zna wymagania rynku pracy i wie, że bez co najmniej jednego języka obcego o pracę będzie trudno. Szkoły językowe kuszą ofertami, przecenami i rabatami. Jak się w tym wszystkim połapać? Przyjrzeliśmy się ofertom pięciu największych szkół językowych w Lublinie, by ułatwić wam podjęcie decyzji.

Avalon
Szkoła funkcjonuje od 10 lat. W swojej ofercie ma naukę języków: angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego. Każdy kurs ma sześć poziomów zaawansowania. Metoda pracy opiera się głównie na umiejętności komunikatywnego porozumiewania się. Za semestrowy kurs standardowy (56 lekcji po 45 min) zapłacimy 799 zł. Jeśli zależy nam wyłącznie na umiejętności mówienia możemy wybrać 200 zł tańszy kurs konwersacyjny, z tym że liczba lekcji zmniejsza się o połowę. Studenci mogą liczyć na rabaty w wysokości 25 zł za semestr.

Profi-Lingua
Oferta szkoły obejmuje języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski i norweski. Do wyboru mamy kursy: indywidualne, dla firm i dla dzieci. Przy kursie indywidualnym sami możemy wybrać gdzie mają być prowadzone zajęcia. Metoda komunikatywna wzmacniana jest przez inne techniki nauczania języków obcych, takie jak: metoda bezpośrednia, zespołowa, całkowitej reakcji i całkowitego zanurzenia. Za semestr kursu standardowego zapłacimy 727 zł, za kurs przygotowujący do certyfikatu – 60 zł więcej. Są też kursy specjalistyczne (prawniczy i lekarski kurs języka norweskiego, który kosztuje 787 zł za semestr).

Columbus – Centrum Języków Europejskich
W Columbusie możemy wybierać z języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego. Szkoła ta stawia na jak najmniejszą liczebność grup, jako metodę skutecznego nauczania (liczba osób w grupie waha się od 6 do 10). W ofercie znajdziemy kursy ogólne, maturalne, egzaminacyjne, biznesowe, prawnicze, konwersacyjne, indywidualne i kursy dla firm. Kurs ogólny składa się ze 116 godzin lekcyjnych i kosztuje 1992 zł. Studenci mogą liczyć na zniżkę w wysokości 200 zł.

Kursor
W Kursorze, oprócz wszystkich wymienionych wyżej języków, możemy się uczyć także chińskiego. Cena zależy od języka, poziomu zaawansowania i rodzaju kursu. Angielski na poziomie zaawansowanym B1 kosztuje 798 zł za semestr, ale już za norweski na tym samym poziomie zapłacimy 839 zł. Zajęcia z chińskiego prowadzone są raz w tygodniu, po 3 godziny. Kurs obejmuje 30 godzin dydaktycznych. Cena dla grup liczących 6 osób to 799 zł.

Empik school
To największa sieć szkół językowych w Polsce. Szkoła prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. W empik school opracowano autorską metodę nauczania języka: The insell method, której głównym założeniem jest rozwijanie umiejętności komunikacji w naturalnych sytuacjach. W ofercie szkoły znajdziemy kursy języka ogólnego na 8 poziomach zaawansowania, oraz na dalszych 6 poziomach kursów przygotowawczych do egzaminów międzynarodowych.Nasze serwisy:
Kronika policyjna Lubelszczyzny
Repertuar lubelskich kin
Lubelski informator miejski
Z przymrużeniem oka

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    OlaKuczyńska (gość)

    W swojej karierze zaliczyłam już kilka szkół angielskiego ale mogę polecić tylko jedną - Columbus na ul. Lipowej. Jedyna szkoła, gdzie widziałam efekty nauki i jakieś sensowne podejście do nauczania.