Kochane mruczki, wierne kundelki, kolorowe papużki, urocze chomiki, a nawet pająki, żółwie czy węże - wszyscy Wasi pupile mogą wziąć udział w naszym plebiscycie. Wybieramy Super Zwierzaka 2016.

Plebiscyt na Super Zwierzaka 2016 trwa od 15 marca do 4 kwietnia. Swoje zwierzaki zgłaszajcie przez formularz dostępny na naszej stronie. Każdy z Was może zgłosić więcej niż jedno zwierzę. W takim przypadku zgłoszenie każdej kandydatury musi zawierać uzasadnienie.

SUPER ZWIERZAK 2016 - GŁOSUJ NA SWOJEGO FAWORYTASwoich pupili możecie zgłaszać od 15 marca do 25 marca do godz. 12.00 (organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zweryfikowania zgłoszeń). Głosowanie wystartuje 22 marca o godz. 12.00. Oddawać głosy będziecie mogli za pomocą sms-ów, Facebook'a i kliknięć na stronie.

Super Zwierzak 2016. Nagrody
Właściciel zwierzaka, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma zestaw nagród dla pupila o wartości 150 zł. Drugie miejsce to zestaw nagród o wartości 100 zł, trzecie - 50 zł. Fundatorem nagród jest firma ZOOCENTRUM24.PL

POLECAMY:
->> Imprezy w Lublinie. Tak w weekend bawili się klubowicze (ZDJĘCIA)
->> UMCS będzie miał swój hymn (POSŁUCHAJ)
->> Wystawa zwierząt w Targach Lublin (ZDJĘCIA, WIDEO)
->> Mieszkanki woj. lubelskiego nie chcą się badać. Nawet za darmo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!