Strefa kibica w Lublinie. Fani piłki nożnej na meczu Polska - Kolumbia (ZDJĘCIA, WIDEO)

Adrian Tomczyk
Kibiców nie przeraziła pogoda, przybyli licznie aby dopingować naszą reprezentację podczas meczu Polska - Kolumbia. Pierwsze minuty obfitowały w wybuchy radości, które przycichły w 40. minucie spotkania, po pierwszej straconej bramce. Kilkadziesiąt osób nie zostało oglądać drugiej połowy. Gdy znaczna część widzów wstała w 70 minucie, tracąc wiarę w zwycięstwo Polaków i chcąc opuścić strefę, nie zdążyli dojść do samochodów gdy padła trzecia bramka. Mecz Polska - Kolumbia zakończył się wynikiem 0:3.