(© Jacek Babicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, wizyta w najnowocześniejszym lubelskim muzeum i przejście szlakiem "Odkrywanie Lublina" to główne założenia akcji "Siema Lublin". Projekt skierowany jest do studentów, którzy chcą poznać Kozi Gród w niestandardowy sposób.

Uczestnicy akcji będą mieli okazję zwiedzić Lublin z przewodnikiem, przejdą nieprzetartym wciąż szlakiem "Odkrywania Lublina", a także odwiedzą najnowocześniejsze muzeum lubelskie - Piwnicę pod Fortuną. Po wszystkim będzie czas na rozmowę i podzielenie się wrażeniami. - Akcja skierowana jest do studentów, którzy chcieliby poznać Lublin z nieco innej strony - mówi Maciej Zbarachewicz, kierownik Piwnicy pod Fortuną, organizator wydarzenia. - Zapraszamy zarówno tych, którzy dopiero przyjechali do miasta, jak i osoby, które już dłuższy czas mieszkają w Lublinie.

W trakcie spotkania uczestnicy odkryją ciekawe wątki z historii Lublina oraz miejsca, do których trudno trafić samemu. Wycieczka zaczyna się w czwartek, 11 października, o godz. 17 pod Bramą Krakowską. Zapisy i dodatkowe informacje: piwnica@lrot.pl.

Koszt udziału - 10 zł. Organizatorem wydarzenia jest „Piwnica pod Fortuną”, nowopowstała organizacja prezentująca historię miasta Lublina.

Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!