Od 12 lipca z App Store można pobrać aplikację, która daje dostęp do największej stale aktualizowanej bazy imprez, koncertów, wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, a także do repertuaru kin i teatrów w całej Polsce za darmo! Obojętnie gdzie jesteś, masz w ręku informacje o wszystkim, co się dookoła Ciebie wydarzy!

Rozrywka NaszeMiasto.pl to innowacyjna aplikacja typu lifestyle, która daje dostęp do największej w Polsce bazy imprez i wydarzeń. Baza codziennie jest wzbogacana o kilkaset nowych wpisów oraz bieżące repertuary kin i teatrów. Unikalne w informatorze jest między innymi to, że dzięki usłudze geolokalizacji, automatycznie pokazuje imprezy i wydarzenia z okolicy, w której znajduje się użytkownik. Wyświetlając listę wydarzeń aplikacja uwzględni też aktualną godzinę.

Jedno dotknięcie ekranu iphone pozwala wybrać interesujące Cię kategorie, dając możliwość zawężenia listy wyników do imprez sportowych, kulturalnych, rozrywkowych czy seansów kinowych. Jednocześnie wyjeżdżając na wakacyjny wypoczynek na drugi koniec Polski możesz sprawdzić, co będzie działo się w danej miejscowości. W prosty sposób zaplanujesz urlop swój i dla swoich bliskich.

W aplikacji znajdują się też bardziej szczegółowe opisy danej imprezy, a samo wydarzenie można dodać jako przypomnienie do systemowego kalendarza albo podzielić się nim ze znajomymi na Facebooku.

Dodatkowo możesz zobaczyć na mapie gdzie dane wydarzenie się odbędzie a także wyświetlić na niej pozostałe imprezy w najbliższej okolicy.

Zobacz co pisze bloger MacKozer o naszej aplikacji

Od strony technologicznej za aplikację odpowiada Gratka Technologie, spółka Polskapresse, zajmująca się outsourcingiem oraz tworzeniem i obsługą infrastruktury informatycznej dla firm.

Zobacz aplikację Rozrywka NaszeMiasto.pl na Fecebooku

Pobierz aplikację

Wiadomości Lublin, Wydarzenia Lublin

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

piosta (gość)

powinni twórcy tworzyć także na Androida nie tylko na ipoda
Ja na pewno w najbliższe przyszłości nie kupię ipoda, tylko telefon z androidem

. (gość)

Czy Steve Jobs płaci Wam za promowanie swoich mocno przereklamowanych gadżetów będących imitacją Smartfona

i9000 (gość)

Jaki ma sens rozwijanie aplikacji na iPhona? Ktoś chyba nie zbadał wcześniej rynku... To jest mało przyszłościowa platforma, zwłaszcza dla naszego kraju, bo to droga zabawka na którą mało kogo stać, podczas gdy Android stanowi już większość rynku wszystkich smartfonów (zarówno budżetowych jak z najwyższej półki).