(© materiał policji)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek został napadnięty 60-letni mężczyzna, który pod sklepem pił piwo. Pokrzywdzony stracił zegarek i przytomność.

- Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 13.00 przy al. Kraśnickiej w Lublinie - mówi podkom. Andrzej Fijołek z lubelskiej policji. - 60-latek poszedł za budynek jednego ze sklepów spożyć piwo. Po chwili pojawili się tam także dwaj inni mężczyźni. Jeden z nich złapał go za szyję, a drugi bił po twarzy. Sprawcy ściągnęli mu z ręki zegarek o wartości 500 złotych. Pokrzywdzony stracił przytomność. Gdy odzyskał świadomość, zaalarmował policję.

Policjanci zatrzymali jednego z podejrzanych. To 42-letni mieszkaniec gm. Głusk. Zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

---------------------
Dzielnicowy bliżej nasZOBACZ TEŻ:
Lodziarnia Bosko ponownie najlepsza w województwie lubelskim
Mieszkańcy obchodzili rocznicę cudu lubelskiego [ZDJĘCIA, WIDEO]
Gdy jedziesz na wakacje za granicą zabierz kartę EKUZ
Festiwal disco polo w Lublinie. Sprzedano siedem tysięcy biletów [ZDJĘCIA]

Wiadomości Lublin, Wydarzenia Lublin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!