Robert Lewandowski witany przez tłumy kibiców… w Chinach. Wyjątkowe powitanie piłkarza Robert Lewandowski witany przez tłumy kibiców… w Chinach. Wyjątkowe powitanie piłkarza

Robert Lewandowski witany przez tłumy kibiców… w Chinach. Wyjątkowe powitanie piłkarza (© Robert Lewandowski / Twitter.com)

Piłkarz Bayernu Monachium wylądował wraz ze swoją drużyną w państwie środka. Na lotnisku witały go rozentuzjazmowane tłumy kibiców.

Gdy myślimy o krajach, w których piłka nożna podrywa do kibicowania miliony, rzadko przychodzą nam na myśl Chiny. Nie mniej, to właśnie w Chinach setki osób witały Roberta Lewandowskiego na lotnisku. Kibice przynieśli ze sobą transparent transparent w języku niemieckim “Robert Lewandowski najlepszy napastnik na świecie”. Na innym z transparentów można było przeczytać, tym razem w języku polskim “Lewy, kocham cię”.

Chiny, dziękuję za gorące powitanie - odpowiedział na Twitterze piłkarz.
W Chinach Lewandowski zagra dwa mecze - 19 lipca przeciwko Arsenalowi, a trzy dni później, Bayern zmierzy się z Milanem.Następnie zawodnicy Carlo Ancelottiego polecą do Singapuru. Tam, 25 lipca zagrają z Chelsea oraz Interem (27 lipca).

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!