(© Małgorzata Genca)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przygotowaliśmy dla Was przegląd prasy. Zobaczcie o czym dziś piszą lubelskie gazety na swych pierwszych stronach.

Kurier Lubelski: Ile można zarobić w mundurze

Etat w służbach mundurowych daje poczucie stabilizacji zawodowej i jest nieźle płatny. Nic dziwnego, że mieszkańcy Lubelszczyzny masowo kierują tam podania o pracę. Kolejną szansę będą mieli 6 listopada. Policja organizuje ostatni w tym roku nabór.

Gazeta w Lublinie: Nieczułe schronisko

Miejskie schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ul. Metalurgicznej odesłało z kwitkiem mężczyznę, który przywiózł skatowanego psa. Pomógł dopiero prywatny weterynarz - pisze Gazeta w Lublinie.

- Jadąc z Ostrowa do Lublina zobaczyliśmy, że stojący na poboczu mężczyzna dźga psa kijem. Nie mogliśmy nie zareagować. Zatrzymaliśmy auto i żona przegoniła tego człowieka. Pies miał zakrwawiony bok, ciągnął za sobą bezwładne łapy. Nie mogliśmy go zostawić w takim stanie - relacjonuje niedzielny incydent pan Krystian.

Jeszcze tego samego dnia pojechał z psem do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Lublinie przy ul. Metalurgicznej.

Dziennik Wschodni: Drogowa rewolucja w centrum Lublina

Al. Solidarności – zwężona, Narutowicza – jednokierunkowa, 3 Maja – zamknięta. Taki projekt organizacji ruchu w centrum opracowała wynajęta przez Ratusz firma - pisze Dziennik Wschodni.

W czwartek każdy będzie mógł powiedzieć, co myśli o propozycjach warszawskiej firmy TransEko. Wystarczy przyjść do Ratusza o godz. 16. Wtedy zacznie się debata z udziałem ekspertów firmy.

– Chcemy poznać zdanie lublinian. Czy popierają te rozwiązania, krytykują je, a może mają własne – mówi Andrzej Brzeziński z TransEko.Czytaj Kronikę policyjną Lubelszczyzny
Czytaj nasz luźny serwis - Z przymrużeniem oka


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!