Próbny egzamin gimnazjalny 2012

Próbny egzamin gimnazjalny 2012. Uczniowie rozwiązywali arkusze z części humanistycznej (© Jacek Babicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

We wtorek uczniowie przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego organizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Na początku rozwiązywali arkusze z zadaniami z historii i wos. Po przerwie przyszła kolej na język polski.

Zobacz także: Próbne testy gimnazjalne: historia i wos [ODPOWIEDZI i ARKUSZE]Zdaniem części uczniów test z historii i wos był dość trudny. Mniej emocji budził arkusz z języka polskiego. Jednym z zadań było tu napisanie wypracowanie na temat: "Dlaczego, Twoim zdaniem, współcześni twórcy w swoich dziełach chętnie odwołują się do tradycyjnych baśni, mitów, legend? Przedstaw w formie rozprawki swoją opinię na ten temat. Wskaż przykłady z literatury, filmu lub reklamy."

W środę gimnazjaliści przystąpią do drugiej części egzaminu próbnego. Przed nimi zadania z przedmiotów przyrodniczych i matematyki. W czwartek część językowa.Nasze serwisy:
Kronika policyjna Lubelszczyzny
Repertuar lubelskich kin
Lubelski informator miejski
Z przymrużeniem oka

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!