Próbny egzamin gimnazjalny 2012

Próbny egzamin gimnazjalny 2012. Uczniowie rozwiązywali arkusze z części humanistycznej (© Jacek Babicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

We wtorek uczniowie przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego organizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Na początku rozwiązywali arkusze z zadaniami z historii i wos. Po przerwie przyszła kolej na język polski.

Zobacz także: Próbne testy gimnazjalne: historia i wos [ODPOWIEDZI i ARKUSZE]Zdaniem części uczniów test z historii i wos był dość trudny. Mniej emocji budził arkusz z języka polskiego. Jednym z zadań było tu napisanie wypracowanie na temat: "Dlaczego, Twoim zdaniem, współcześni twórcy w swoich dziełach chętnie odwołują się do tradycyjnych baśni, mitów, legend? Przedstaw w formie rozprawki swoją opinię na ten temat. Wskaż przykłady z literatury, filmu lub reklamy."

W środę gimnazjaliści przystąpią do drugiej części egzaminu próbnego. Przed nimi zadania z przedmiotów przyrodniczych i matematyki. W czwartek część językowa.Nasze serwisy:
Kronika policyjna Lubelszczyzny
Repertuar lubelskich kin
Lubelski informator miejski
Z przymrużeniem oka

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia.
∨ Czytaj dalej

Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!