Politechnika Lubelska Politechnika Lubelska

Politechnika Lubelska: Bibliotekarz na czacie pomoże znaleźć książkę i doradzi (© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Politechnika Lubelska: Wystarczy wejść na www.biblioteka.pollub.pl i kliknąć na baner znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Wtedy otworzy nam się okienko czatu i już możemy rozpocząć rozmowę z bibliotekarzem.

Politechnika Lubelska: Bibliotekarz na czacie pomoże znaleźć książkę i doradzi


To autorski projekt Politechniki Lubelskiej. Umożliwia on wysłanie pytań do pracownika biblioteki w czasie rzeczywistym, bez potrzeby logowania się. Dzięki temu, użytkownik uzyskuje informację niemal natychmiast. Czas odpowiedzi jest uzależniony od ilości prowadzonych aktualnie rozmów.

- Udzielamy wskazówek z zakresu informacji naukowej, rozstrzygamy wątpliwości w trakcie korzystania z bibliotecznej strony www oraz kierujemy do bibliotekarzy poszczególnych działów - informuje Ewa Matczuk z Oddziału Informatyzacji Biblioteki PL.

Czat działa od poniedziałku do czwartku w godz. 8-18, w piątek w godz. 9-15 i w sobotę w godz. 9-14.

Nauka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!