Pol'and'Rock 2018. Festiwal w Kostrzynie nad Odrą już się zakończył. Jurek Owsiak podziękował wszystkim uczestnikom. Na koniec powiedział, żeby żyć w miłości z innymi. Poza nim, festiwalową scenę przejęli m.in. Lao Che i Hope. Szczegóły w artykule poniżej.

Pol'and'Rock 2018, dzień trzeci


Ostatni dzień zaczął się od spotkania Jurka Owsiaka z dziećmi. Przyznały one, że na festiwalu jest bezpiecznie. Po tych słowach i pamiątkowych zdjęciach rozpoczęło się przygotowanie do koncertów na dużej scenie. Na Pol'and'Rockowym polu pojawiła się również gazeta naszemiasto.pl - pisana przez nas prosto z festiwalu. Co jednak zapamiętamy najbardziej?

Hope
Koncert otwierający dzień był sporym - pozytywnym - zaskoczeniem. Mimo, że Hope zagrali kilka coverów, publiczność nie była zawiedziona. Przed bisami na scenę wyszedł Owsiak, który po raz kolejny przypomniał, że w trudnych czasach warto słuchać artystów. Że to oni są ważnym elementem naszej społeczności.

Gazety naszemiasto.pl
W sobotę około południa na festiwalowym polu pojawiło się specjalne wydanie gazety naszemiasto.pl. W środku mogliście znaleźć m.in. rozmowę z Wojtkiem Mazolewskim (tuż po czwartkowym koncercie), słowo od Jurka Owsiaka czy fotoreportaż z pola. Co najważniejsze, gazetę pisaliśmy dla was prosto z Pol'and'Rockowego pola.

Lao Che i zakończenie
Tłumy przyszły na koncert Lao Che. Zespół z Płocka był zapowiadany jako największa gwiazda trzeciego dnia festiwalu. Muzycy zaczęli dość spokojnie, grając utwory z najnowszej płyty "Wiedza o społeczeństwie". Pod koniec mogliśmy usłyszeć też bardziej znane numery z poprzednich krążków. Owsiak przed bisami zapowiedział, że wystąpił "najwybitniejszy polski zespół".

Na zakończenie festiwalu, jak od kilku lat, znów mogliśmy usłyszeć Piotra Bukartyka wraz z gośćmi. Występował też Jurek Owsiak, który na sam koniec powiedział: "Sztuka jest dla wszystkich". Wielokrotnie pokazywał jak ważna jest wolność wypowiedzi. Zaapelował też o wzajemną miłość.

Więcej naszych materiałów z Pol'and'Rock Festival 2018 znajdziesz także tutaj:
* Najpiękniejsze dziewczyny na Pol'and'Rock 2018. Oto ładniejsza strona dawnego Woodstocku [ZDJĘCIA]
* Pol'and'Rock 2018, dawny Woodstock. Najciekawsze przebrania podczas 24. imprezy w Kostrzynie nad Odrą [ZDJĘCIA]
* Kąpiel w błocie Pol'and'Rock 2018. Błotne zabawy na dawnym Woodstocku. Tak festiwalowicze radzą sobie z upałami [ZDJĘCIA]
* Naszemiasto.pl na Pol'and'Rock Festival 2018. Owsiak: "Ta gazeta to pamiątka z festiwalu" [ZDJĘCIA]A tutaj możecie obejrzeć pozdrowienia wideo prosto z festiwalu:

Pol'and'Rock Festival

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gavin (gość)

Pełna zgoda - owsiak to charytatywność na pokaz celem zaróbku dla rodziny.To pierwszy cel, drugi to ukształtowanie nowego euro-człowieka , który jest soft-formą homo sovieticus dostosowaną do euro-liberalizmu

kiedyś znajomy owsiaka (gość) (G)

Tak to prawda. Zgadzam sie z tobą -- ten człowiek nie jest wiarygodny --wystarczy zapytać co robi z kasą którą dzieciaki zbierają -- zaraz robi sie nerwowy.

kiedyś znajomy owsiaka (gość)

Owsiak stary agent --masz rację wystarczy o nim poczytać jak to w komunie pan owsiak sie przepracowywał-- siedziałem z nim w jarocinie na stadionie po koncercie to chyba był jeden z ostatnich owsiaka i wiesz co mi powiedział cytuję " k....wa co tu zrobić żeby sie nie narobić mowi do minie muszę coś wymyślić no i wymyślił .... Orkiestrę Wielkiej Pomocy a tym idiotom co w styczniu na niego pracują robi jakieś spędowisko Jestem nauczycielem i przyszli do mnie maturzyści żeby zrobić zbiórkę dla owsiaka --- powiedziałem -- idąc za agentem owsiakiem --- paszli wy mi stąd