Jedna z „nowych" Stokrotek pojawiła się w czwartek przy al Jedna z „nowych" Stokrotek pojawiła się w czwartek przy al

Jedna z „nowych" Stokrotek pojawiła się w czwartek przy al. Kraśnickiej (© materiały nadesłane / Stokrotka)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pierwsze sześć sklepów Aldik w Lublinie działa już oficjalnie pod nowym szyldem Stokrotka. - Zależało nam na tym, aby połączyć wszystko to co najlepsze i to co najbardziej cenią sobie klienci - mówi Dariusz Kalinowski, prezes Stokrotki.

Zmiana objęła lokale przy ulicach: Harnasie 4A, Al. Kraśnicka 35, Tatarakowa 24, Al. Warszawska 61A, Gospodarcza 3 oraz Gorczańska 1.

- Nasza decyzja została podjęta w oparciu o szczegółową analizę potrzeb i preferencji klientów obu sieci - przekonuje Dariusz Kalinowski, prezes Stokrotki.

Podobny los czeka wszystkie 30 sklepów Aldika z województwa lubelskiego oraz mazowieckiego. Chodzi o czternaście lokali w Lublinie, ale również w Świdniku, Kraśniku, Poniatowej, Opolu Lubelskim, Białej Podlaskiej, Zamościu, Krasnymstawie, Biłgoraju, Lubartowie, Warszawie, Pruszkowie i Radomiu.

Klienci, którzy do tej pory robili zakupy w Aldikach w dalszym ciągu będą mogli kupić świeże mięso w tzw. Kąciku Rzeźnika. Będzie czekać na nich również, istniejąca od 1991 roku, Piekarnia 7 zbóż.

- Chcemy zapewnić, że integracja sklepów przyniesie również wiele nowych korzyści dla klientów - dodaje Dariusz Kalinowski

Władze Stokrotki planują, że do końca roku sieć będzie liczyła ok. 560 sklepów.

Integracja pod szyldem Stokrotki
Integracji sieci sklepów Stokrotka i Aldik w Polsce rozpoczęła się w lipcu. To efekt wykupienia obu spółek przez litewską spółkę Maxima Grupė. Już wówczas było wiadomo, że integracja oznaczać będzie wchłonięcie Aldików przez swojego większego konkurenta. Fuzja obu firm ma zakończyć się jesienią bieżącego roku.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:


Wiadomości Lublin, Wydarzenia Lublin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!