(© mat. prasowe)

Już w najbliższą sobotę, 15 lipca, o godzinie 19:05 na antenie telewizyjnej Dwójki obejrzymy powtórkę siódmego odcinka nowej edycji teleturnieju „Postaw na milion”. Tym razem do walki o milion złotych staną dwie pary - Anna i Michał Świerk z Serocka oraz Michał i Paweł Lewiak z Gałkowa Małego.

Anna i Michał są młodym małżeństwem. Mieszkają w Serocku razem z synkiem, trzema psami i trzema kotami. Anna ma 25 lat i studiowała weterynarię na SGGW. Marzy o założeniu całodobowej kliniki dla zwierząt. Michał ma 26 lat i przygotowuje się do obrony tytułu magistra z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej. Pracuje również jako funkcjonariusz służby więziennej. Oboje interesują się tematyką wychowania dzieci i marzą o własnym domu.

Zobacz też: Przyjaciółki z Krakowa i para z Wrocławia w "Postaw na milion" [6 odcinek]

Z kolei Michał i Paweł to duet: ojciec – syn. 26-letni Michał jest sommelierem. Ukończył filologię serbską na Uniwersytecie Łódzkim. Posługuje się m. in. językiem angielskim, serbskim, słoweńskim, bośniackim, chorwackim, czarnogórskim, ukraińskim, rosyjskim i niemieckim. Jego marzeniem jest zdobycie K2 zimą (jako pierwszemu człowiekowi w historii). Paweł jest nauczycielem geografii. To on zaraził syna zamiłowaniem do wspinaczki górskiej. W wolnych chwilach wyruszają razem na górskie szlaki. Czy uda im się wygrać w programie?


© mat. prasowe„Postaw na milion” to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 2011 r. i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie "The Million Pound Drop Live". W „Postaw na milion” dwóch graczy staje do gry jako drużyna. Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych. Na wstępie dostają tę pulę w gotówce i tylko 8 pytań dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy. Więcej informacji na naszemiasto.pl w sekcji Hallo.


© mat. prasowe


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!