(© pixabay.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nie było zaskoczenia. Budimex wgrała przetarg na budowę żłobka, który stanie u zbiegu Zelwerowicza i Koncertowej. - Jeśli nie będzie odwołań od tego rozstrzygnięcia to umowę z wykonawcą będziemy mogli podpisać już najbliższy wtorek - poinformowała Joanna Bobowska z biura prasowego ratusza.

Dwukondygnacyjny budynek stanie u zbiegu Zelwerowicza i Koncertowej. Będzie w nim miejsce dla 210 dzieci. Ma działać sześć oddziałów: cztery dla dzieci starszych zlokalizowane na parterze i dwa dla dzieci młodszych na piętrze. Każdy z oddziałów wyposażony zostanie m.in. w: bawialnie, sypialnie, sanitariat.

Egzamin gimnazjalny 2017. Matematyka w czwartek (ROZWIĄZANIA ZADAŃ, ARKUSZE, ODPOWIEDZI)

O kontrakt walczyły cztery firmy. Ale tylko jedna spełniła kryterium finansowe określone przez ratusz (14 mln zł). Chodziło właśnie o Budimex, który wyliczył koszt prac na 13,7 mln zł. Kosztorysy pozostałych trzech firm - Skanska, Edbud oraz Wamaco - wahały się między 16,5 mln zł 17,6 mln zł.

Wszystkie firmy zadeklarowały wykonanie robót w ciągu 420 dni. - To oznaczałoby, że żłobek powinien być gotowy na początku przyszłorocznych wakacji. Otwarcie placówki mogłoby nastąpić wówczas od września 2018 r. - oceniała Marzena Szczepańska, z-ca dyrektora Wydz. Inwestycji i Remontów UM Lublin.Nauka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!