Tak będzie wyglądać wnętrze nowej części Olimpu

(© Wizualizacja Inwestora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W nowym Olimpie głównym magnesem przyciągającym klientów ma być multipleks. Będzie to pierwsza w regionie placówka sieci Multikino. Widzowie będą mieli do dyspozycji osiem sal.

Rozbudowa galerii przy al. Spółdzielczości Pracy dobiega końca. Jednocześnie przybywa najemców, którzy wprowadzą się do nowej część kompleksu.

Tylko w ostatnich dwóch miesiącach podpisano osiem umów najmu.

– Chcemy uzupełnić naszą ofertę przede wszystkim w segmencie rozrywkowym – mówi Grzegorz Dębiec, prezes firmy Transhurt, do której należy Olimp. – W centrum pojawi się więc klub sportowo-rozrywkowy Masters. Znajdziemy tam stoły do gry w bilard i tory do gry w kręgle.

Będzie też największe w Lublinie centrum rozrywki dla dzieci Koziołek.

Ofertę handlową uzupełnią drogeria Rossmann, apteka Moja Farmacja, sklepy sieci Ziaja, Kolporter i Roma – Salonik dobrego smaku i aromatu.

Hitem może okazać się sklep sieci Toys”R”Us.

To największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży. Jej lubelski salon zajmie 1700 mkw. Będzie największym w regionie sklepem z zabawkami.

– W nowej części galerii znajdzie się również miejsca dla dwóch supermarketów – dodaje Dębiec. – Jednego z branży spożywczej, drugiego zaś specjalizującego się w elektronice. Uzgodniliśmy już warunki współpracy i lada dzień powinniśmy podpisać umowy najmu. Wtedy będzie można zdradzić szczegóły.

Właściciele Olimpu zapowiadają również, że obok kina pojawi się duża strefa gastronomiczna.

Znajdą się tam restauracja meksykańska Megustas, American Dream Restaurant, Dr Bardadyn Salad&Cocktail Bar, Pizzeria Stopiątka, Cukiernia Williams, Yogoland oraz Gofry Ireny.

Dzięki rozbudowie galeria przy al. Spółdzielczości Pracy powiększy się o 18 tys. mkw.

Jej całkowita powierzchnia przekroczy 100 tys. mkw. Otwarcie nowego skrzydła planowane jest na przełom października i listopada. Wiosną przyszłego roku inwestor chce rozpocząć przebudowę najstarszej części galerii.

Jacek Szydłowski

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Tyle toto naćwokało, a niewiadomo o co temu tak naprawdę chodziło. Napisz ćwoczko, jeszcze raz, a po polsku.

lubl - ale sie "naćwokałeś"( łaś). Ale w temacie artykułu NIC.
Wystawiłeś (łaś) sobie dobry stopień z ćwokania.
Potrafisz więcej ? :)))

lubl (gość)

ćwoki. Jakie z was ćwoki co żyć nie mogą bez zary itp, ćwoki ćwoki i jeszcze raz kosmopolityczne tępe nowobogackie ćwoki, żal czytać.

Leszek Mikrut

Właściciele Olimpu zapowiadają również, że obok kina pojawi się duża strefa gastronomiczna.. Marzy mi się natomiast kino BEZ popcornu i coca-coli!

Mamy restauracje z daniami włoskimi, francuskimi, z owocami morza i chińszczyzną, ale nie spotkałem tu kuchni... kresowej - i to zarówno tej z Wołynia, z Podlasia, jak i Wileńszczyzny. A przecież naszym podniebieniom nie są to zupełnie już obce smaki...

mhm (gość)

blabla. douglas, new yorker, zara, c&a, bershka, redberry, coyoco, pull&bear maja byc w Felicity, ludziki.

ola (gość)

!!!. a ZARA i NEW LOOK???? zara w lbn miała być już kilka lat temu i nadal nic........

Tomek (gość)

Zara i Zara Home będzie w Felicity!!!. To samo się tyczy New Yorkera. O New Look jak na razie nic nie wiadomo czy będzie i gdzie będzie.

@Ola. Sklep ZARA ma się znajdować w Atrium Felicity. Planowe otwarcie - wiosna 2014.

Czy macie na myśli ''Gofry u Pani Ireny'' takie jak na Wileńskiej ? :)

W Lublinie brakuje mi trochę cukierni typowo francuskiej, gdzie w jednym miejscu moglibyśmy znaleźć świeże: Croissanty, Tarty, Quiche, Bagietki, Tartines, Eklerki, Baclava (deser typowo bałkański, ale na cieście francuskim). Jeżeli ktoś zna miejsce w którym mogłabym odnaleźć takie przysmaki (Lublin i okolice), niech da mi znać.