Zaczęło się od mycia pl. Wolności i pl. Łokietka. Teraz przyszła kolej na deptak. W planach są m.in. ulica Bernardyńska i Świętoduska.

- Oprócz mycia chodników ponownie układana jest kostka i płyty chodnikowe - informuje Karol Kieliszek z biura prasowego Urzędu Miasta w Lublinie. - To bardzo ważne prace, które muszą być przeprowadzone jak najszybciej.

Dlaczego? Miasto chce zdążyć z nimi jeszcze przed jesiennymi ulewami. Po nich w zapadnięciach chodnika zbierałyby się duże kałuże.

- Chcemy wyrównać wszystkie spadki terenu, by przechodnie nie mieli problemów z przejściem po ulicach suchą stopą - dodaje Kieliszek.

Prace porządkowe prowadzone będą do końca października. W tym czasie wysprzątane zostaną także boczne ulice deptaka: Bernardyńska, Przechodnia i Świętoduska.

Takie same prace maja być powtórzone wczesną wiosną.Nasze serwisy:
Kronika policyjna Lubelszczyzny
Repertuar lubelskich kin
Lubelski informator miejski
Z przymrużeniem oka

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    gosc (gość)

    Czas najwyższy...Jeszcze przydało by się zmyć, a może i zamalować bazgroły na elewacjach kamienic one okropnie szpecą centrum.