Otwarcie Juli w Lublinie

(© Paweł P.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ponad sto osób czekało w kolejce na otwarcie marketu dla majsterkowiczów Jula w Lublinie.

Materiał Dziennikarza Obywatelskiego

Pierwsi klienci ustawili się w kolejce już kilka godzin przed otwarciem. A to wszystko dlatego iż pierwszych stu klientów nowego sklepu dostało upominki. Dodatkowo na wszystkich przybyłych czekał poczęstunek tradycyjnym szwedzkim tortem smorgostorta.

Otwarcia pierwszego w naszym mieście, a piątego w Polsce sklepu szwedzkiej sieci dokonali właściciel marki Jula - Karl-Johan Blank oraz Daniel Adamiuk – przedstawiciel sieci na Polskę. Sklep zajmie ok. 3 tys. mkw i oferuje klientom ponad 13 tys. produktów. Zatrudnienie w nim znalazło 30 osób.

Jula proponuje klientom wszystko co może się przydać do samodzielnego majsterkowania oraz do prac remontowo – budowlanych: maszyny i narzędzia, artykuły budowlane, farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, artykuły ogrodnicze, akcesoria motoryzacyjne oraz AGD i RTV.

Sklep został otwarty w Parku Handlowego Tatary, u zbiegu ul. Mełgiewskiej i Turystycznej.Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

abc (gość)

OBI dawał lego dla dzieci . Co dawali ? - bo jak w poznaniu otwierał się OBI to były super upominki.

sklepowa (gość)

Żenada!. Ależ pazerny ten naród! po gratisy i darmochę się ustawili! Kupować nie chcą, tylko na datki czekają.