Łukasz Kleszowski z Lublina napisał słowa do przeboju "Nie przegap" Ewy Farny

- Piosenki Ewy Farny znają chyba wszyscy. Jej ostatni singiel "Nie przegap" króluje na listach przebojów i walczy o wygraną w plebiscycie "Przebój roku 2011" stacji RMF FM. Niewielu jednak wie, że autorem słów tej piosenki jest lublinianin Łukasz Kleszowski.

Łukasz Kleszowski ma nadzieję, że dostanie kolejne propozycje
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Łukasz Kleszowski ma nadzieję, że dostanie kolejne propozycje (© Małgorzata Genca)

O Łukaszu pisaliśmy już trzy lata temu, gdy zdobył nagrodę "Pióro Poetów 2008" za tekst piosenki "Nie ci sami" na ogólnopolskim Festiwalu Twórców Polskiej Piosenki we Wrześni. - Tamten konkurs był dużym sukcesem i otworzył mi kilka furtek - przyznaje Łukasz. - Ale przez dwa lata pisałem i chowałem teksty do szuflady. A nuż się przydadzą.

W końcu dostrzegł go Michał Karpacki, wokalista, który zajął czwarte miejsce w trzeciej edycji programu "Idol". Dzięki menagerowi Karpackiego, Łukaszowi udało się dotrzeć do Ewy Farny. - Nie sądziłem, że będę miał taką szansę - mówi Łukasz. - Kiedy zadzwonili do mnie z prośbą o napisanie piosenki, wypoczywałem akurat w Słonecznym Brzegu w Bułgarii. I tam, na gorących piaskach, powstała piosenka, którą teraz mogę usłyszeć na listach przebojów. Szkoda tylko, że nie w lokalnych radiach.Łukasz od zawsze wiązał swoją przyszłość z radiem. - Chciałem pracować tam, albo ewentualnie w telewizji. Dlatego chętnie chodziłem na staż do Radia Lublin. Nie udało mi się zostać tam na dłużej. No cóż, będę szukał szczęścia gdzie indziej.

Na co dzień Łukasz nie pracuje wprawdzie w branży muzycznej, ale jest z nią związany. Współpracuje z Centrum Kultury w Lublinie i prowadzi konferansjerkę podczas organizowanych tam imprez.

Wystąpił też w programie "Jaka to melodia". Wygrywając trzy finały z rzędu zadziwił prowadzącego, Roberta Janowskiego.

W wolnych chwilach Łukasz pisze kolejne teksty. - Mam nadzieję, że pojawią si
∨ Czytaj dalej

ę kolejne propozycje, a moje piosenki jednak zagoszczą na lokalnych listach przebojów.Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!


Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię