www www

www.sxc.hu

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To druga edycja cyklu warsztatów audio-video, spotkań z artystami, pokazów oraz szkoleń, które zakładają wspólną pracę w celu rozwoju takich elementów kultury jak: dj'ing, vj'ing, produkcja muzyczna, organizacja eventów.

Warsztaty Kultury Miejskiej to doskonała propozycja dla: wokalistów, mc's, vjów, djów, muzyków, producentów oraz animatorów kultury. - Podczas drugiej edycji warsztatów skupimy się na połączeniu miksowania obrazu i dźwięku oraz zaprezentujemy w praktyce nowoczesne urządzenia djskie w różnych konfiguracjach sprzętowych – mówi Marcin Bezdzietny, czyli Dr Embe - jeden z organizatorów. - Każdy z uczestników będzie poznawał tajniki kreatywnego wykorzystania tych urządzeń podczas dj/vj'ingu. (miksowanie, remiksowanie, sampling, Dvj'ing).

Podczas spotkania uczestnicy zobaczą też szereg pokazów i showcase'ów prezentując możliwości jakie daje nowoczesna technologia. A wszystko to z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu znanych, renomowanych firm. A po pracy będzie czas na relaks, czyli afterparty w funkowych klimatach, na którym wystąpią gospodarze i goście warsztatów.

Warsztaty Kultury Miejskiej 2.0 w czwartek, 4 października, o 19 w Cax Mafe. Aby się zgłosić wystarczy wpisać się nie listę na Facebook’u. Liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp na jedną edycję warsztatów – 10 zł. Na afterparty wstęp jest bezpłatny.Nasze serwisy:
Kronika policyjna Lubelszczyzny
Repertuar lubelskich kin
Lubelski informator miejski
Z przymrużeniem oka

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!