Lublin: Bezpłatne warsztaty projektowania graficznego Lublin: Bezpłatne warsztaty projektowania graficznego

Lublin: Bezpłatne warsztaty projektowania graficznego (© materiał organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jesienna odsłona Akademii Kaisera Soze rozpoczyna się warsztatami projektowania graficznego. Zajęcia poprowadzi Jakub Stępień znany jako „Hakobo”, jeden z najlepszych twórców projektowania graficznego w Polsce.

Warsztaty skierowane są do osób, które miały już kontakt z projektowaniem. Pierwszego dnia spotkanie będzie miało charakter wykładu i prezentacji portfolio Hakobo, który podzieli się wiedzą na temat grafiki użytkowej i opowie o procesie powstawania swoich prac. Dzień drugi to indywidualne konsultacje dla osób, które zapiszą się na nie pierwszego dnia.

– Chcemy, żeby wszyscy zainteresowani zobaczyli jak pracuje jeden z najlepszych grafików rozchwytywany przez firmy, galerie i różne instytucje w całej Polsce – mówi Renata Kamola z Fundacji Kaisera Soze.

Będzie też okazja do rozmowy z artystą, podczas której odpowie na pytania i postara się rozwiązać problemy, z którymi boryka się każdy grafik. Organizatorzy nie przygotowali typowego programu warsztatowego, gdzie uczestnicy dostają zazwyczaj do wykonania serię zadań. – Taki program wymaga kilkudniowej pracy i uczestnicy skupili by się tylko na tym, żeby w pośpiechu coś stworzyć. My chcemy żeby każdy przyniósł swoje prace, lub nurtujące go zagadnienie i na bazie swojego portfolio odbył konsultacje z Hakobo – dodaje Kamola.

Warsztaty odbędą się w dniach 24-25 października w Chatce Żaka. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem info@kaisersoze.pl. W mailu należy podać imię i nazwisko, nr kontaktowy oraz krótki opis doświadczenia w projektowaniu graficznym. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 22 października. Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty są bezpłatne.Nasze serwisy:
Kronika policyjna Lubelszczyzny
Repertuar lubelskich kin
Lubelski informator miejski
Z przymrużeniem oka

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!